top of page

IFS Applications ir veiksmīgi ieviests AS Conexus Baltic Grid

SIA “E-PASAULE” ir pabeigusi aktīvu pārvaldības sistēmas IFS Applications ieviešanas darbus AS „Conexus Baltic Grid”, kas ir Latvijas vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators.

Aktīvu pārvaldības sistēma IFS Applications uzņēmumā nodrošina tās fizisko aktīvu – iekārtu, rīku aprīkojuma, cauruļvadu, kā arī citu infrastruktūras objektu uzskaiti, uzturēšanas, tehnisko apkopju, apskašu un diagnostikas plānošanu saskaņā ar “Dabasgāzes uzglabāšanas sistēmas un pārvades sistēmas tehniskās uzturēšanas noteikumiem”.AS “Conexus Baltic Grid” darbinieki sistēmā veic tehnisko incidentu uzskaiti un to novēršanas darbu organizāciju. Ieviestā sistēma arī nodrošina dokumentu vadības funkcionalitāti tehniskās dokumentācijas arhīva uzturēšanai, kā arī attēlu un video failu arhīvu, lai fiksētu notikumus un ziņotu par paveikto objektos.


Projekta rezultātā ieviestā sistēma IFS Applications nodrošina apskašu, apkopju diagnostikas un remontdarbu vadības procesu tiešsaistes vai bezsaistes režīmā, izmantojot mobilo lietotni, kā arī maģistrālo gāzesvadu iekšējās apsekošanas informācijas reģistrāciju.

Ieviešot piedāvāto risinājumu, tika realizēta integrācija ar nozīmīgām AS “Conexus Baltic Grid“ informācijas sistēmām, tajā skaitā SCADA, ģeogrāfiskās informācijas, personāla uzskaites un dokumentu vadības sistēmu, nodrošinot operatīvu un drošu nepieciešamo datu apmaiņu.

IFS Applications lietotāju skaits uzņēmumā pārsniedz 250 cilvēkus, tajā skaitā vairāk nekā 60 lietotāji, veicot darbus attālinātos objektos, izmanto mobilo risinājumu EX klases planšetdatoros.

Comentarios


bottom of page