top of page

Par mums

Kompānija „E-PASAULE” darbojas IT nozarē sākot ar 1999.gadu un ir specializējusies programnodrošinājuma izstrādē, risinājumu veidošanā, pielāgošanā klientu vajadzībām, sistēmu uzturēšanā un konsultēšanā. Uzņēmums savā darbā balstās uz plašu pieredzi tehnisku risinājumu nodrošināšanā, kas apmierina klientu prasības un vajadzības. Mūsu klienti ir vidējie un lielie uzņēmumi, bankas, valsts un pašvaldību iestādes, kā, piemēram, Rietumu Bank, Latvijas Gāze, Latvenergo, Henkel, Iekšlietu ministrija. Šobrīd mūsu kompānija apkalpo vairāk kā 150 klientus dažādās valstīs.


Kompānijā „E-PASAULE” strādā 25 pieredzējuši un augsti kvalificēti speciālisti, tostarp, projektu vadītāji, konsultanti, risinājumu projektētāji, izstrādātāji un programmētāji.


Kvalitātes politikas uzdevums ir nodrošināt mūsu klientus ar risinājumiem un programmatūras konsultāciju pakalpojumiem, saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem un augstākajiem nozares standartiem.


Uzņēmuma speciālisti izstrādā un ievieš risinājumus, kas veiksmīgi tiek izmantoti uzņēmējdarbībā, banku sfērā un valsts organizācijās. Mēs izgudrojam jaunus risinājumus, lai padarītu lietas vienkāršakas, ērtākas un efektīvākas.

Kvalitātes politika

E-PASAULE, SIA kvalitātes politikas uzdevums ir nodrošināt mūsu klientus ar risinājumiem un programmatūras konsultāciju pakalpojumiem saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem un augstākajiem nozares standartiem. Uzņēmums ir ISO sertificēts jau kopš 2002. gada. Visus šo laiku esam pastāvīgi strādājuši pie mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas un attīstības. Bureau Veritas Latvia pēc 2021. gada 25. martā veiktā sertifikācijas audita apliecina, ka E-PASAULE, SIA pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta par atbilstošu pārvaldības standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Kontakti un rekvizīti

Adrese: Maskavas iela 240,  7. stāvs, 

Rīga, Latvija, LV-1063
Tel.: +371 67 320 099
E-pasts:  info@epasaule.lv

 

Rekvizīti:

SIA "E-PASAULE" 

LR RE reģistrācijas Nr. 50003457011
VAT reģistrācijas Nr. LV50003457011
A/S "Rietumu banka"
SWIFT: RTMBLV2X
Konta numurs: LV02RTMB0000602801988 (EUR, USD)

bottom of page