top of page

JAUNUMI

E-PASAULE piedāvātais risinājums atbilst visiem PSD2 regulas nosacījumiem un ir izstrādāts vadoties pēc “Berlīnes grupas” vadlīnijām, nodrošinot:

  • Pilnu XS2A interfeisu integrācijai ar TPP pakalpojumu sniedzējiem

  • Bankas pakalpojumu platformu (ASPSP)  

  • Izstrādes platforma (smilškasti / sandbox). 

  • Iespēju attīstīt un piedāvāt jaunus servisus ārpus PSD2 regulas prasībām

  • Risinājums ir pieejams gan atsevišķi, gan ar pilnu integrāciju Interneta banku infrastruktūrās 

SIA E-PASAULE sadarbībā ar SIA TELEMA saņēmusi grantu no fonda Interreg Igaunija - Latvija (starpvalstu sadarbības programmā)

Projekta mērķis ir vienkāršot pārrobežu piegādes ķēdes procesus un datu plūsmas. Izstrādājoti un ieviešot PanBaltic PDS, tiek atrisinātas divas problēmas:

1) produkta dati informācijas plūsmas automatizācija piegādes ķēdē;
2) informē patērētāju par produktu (izcelsme, godīga tirdzniecība, bioloģiskā vai nē, uzturvērtības faktori, alergēni utt.).

Vairāk informācijas

SIA E-Pasaule piedalīses forumā FinNext 2018

2018. gada 15. februārī  Maskavā notiks Finanšu Inovāciju forums - FinNext 2018 kur E-Pasaule prezentes savu produktu - Internetbank.
 

Vairāk informācijas var atrast uz https://www.epasaule.lv/online-banking-lv

E-PASAULE ir saņēmusi finansējumu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)

2017. gada 10. oktobrī E-PASAULE  ir saņēmusi finansējumu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) saskaņa ar Līgumu Nr. SKV-L-2016/586 un līguma pielikumu MP Nr. FN-SKV-MP-2017/1373 un saskaņā ar atbalsta saņemšanu komersantiem, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA "E-PASAULE" veiksmīgi izgāja LVS EN ISO 9001:2008 pārsertifikācijas auditu

Esam gandarīti paziņot, ka SIA "E-PASAULE" ir pārsertificēta starptautiskajam standartam LVS EN ISO 9001:2008, ko apliecina sertifikācijas partneris Bureau Veritas Latvia.

Arī turpmāk aktīvi strādāsim, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes pārvaldības sistēmu, sniedzot klientiem plašu iespējāmo tehnisko risinājumu klāstu. 

Please reload

bottom of page