JAUNUMI

E-PASAULE piedāvātais risinājums atbilst visiem PSD2 regulas nosacījumiem un ir izstrādāts vadoties pēc “Berlīnes grupas” vadlīnijām, nodrošinot:

  • Pilnu XS2A interfeisu integrācijai ar TPP pakalpojumu sniedzējiem

  • Bankas pakalpojumu platformu (ASPSP)  

  • Izstrādes platforma (smilškasti / sandbox). 

  • Iespēju attīstīt un piedāvāt jaunus servisus ārpus PSD2 regulas prasībām

  • Risinājums ir pieejams gan atsevišķi, gan ar pilnu integrāciju Interneta banku infrastruktūrās 

SIA E-PASAULE sadarbībā ar SIA TELEMA saņēmusi grantu no fonda Interreg Igaunija - Latvija (starpvalstu sadarbības programmā)

Projekta mērķis ir vienkāršot pārrobežu piegādes ķēdes procesus un datu plūsmas. Izstrādājoti un ieviešot PanBaltic PDS, tiek atrisinātas divas problēmas:

1) produkta dati informācijas plūsmas automatizācija piegādes ķēdē;
2) informē patērētāju par produktu (izcelsme, godīga tirdzniecība, bioloģiskā vai nē, uzturvērtības faktori, alergēni utt.).

Vairāk informācijas

SIA E-Pasaule piedalīses forumā FinNext 2018

2018. gada 15. februārī  Maskavā notiks Finanšu Inovāciju forums - FinNext 2018 kur E-Pasaule prezentes savu produktu - Internetbank.
 

Vairāk informācijas var atrast uz https://www.epasaule.lv/online-banking-lv

E-PASAULE ir saņēmusi finansējumu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)

2017. gada 10. oktobrī E-PASAULE  ir saņēmusi finansējumu no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) saskaņa ar Līgumu Nr. SKV-L-2016/586 un līguma pielikumu MP Nr. FN-SKV-MP-2017/1373 un saskaņā ar atbalsta saņemšanu komersantiem, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA "E-PASAULE" veiksmīgi izgāja LVS EN ISO 9001:2008 pārsertifikācijas auditu

Esam gandarīti paziņot, ka SIA "E-PASAULE" ir pārsertificēta starptautiskajam standartam LVS EN ISO 9001:2008, ko apliecina sertifikācijas partneris Bureau Veritas Latvia.

Arī turpmāk aktīvi strādāsim, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes pārvaldības sistēmu, sniedzot klientiem plašu iespējāmo tehnisko risinājumu klāstu. 

Please reload